O mnie

Miło mi Państwa powitać na mojej stronie poświęconej florystyce.

Odkąd pamiętam rośliny zawsze były obecne w moim życiu. Średnia szkoła ogrodnicza, a potem studia na Akademii Rolniczej dały mi szeroką wiedzę o ich funkcjonowaniu i właściwościach, natomiast praktyczne umiejętności ich kształtowania i komponowania poznałam na specjalistycznych kursach florystycznych.

„Moja praca to moja pasja” – banał, a jednak to właśnie dzięki temu tworzone przez mnie prace wyróżniają się, zwracają uwagę innych i cieszą oczy swoją kolorystyką i niebanalną kompozycją.

Świat roślin wciąż mnie zachwyca i inspiruje, sprawia, że nie potrafię przejść obok niego obojętnie. Kwiaty, liście, pędy, owoce czy kłosy, konary drzew, skorupki jajek, muszle, mech, wodorosty, i wiele, wiele innych otaczających nas rzeczy ze świata flory i nie tylko, sprawia, iż dekoracje florystyczne mogą być wyjątkowe.

Oferuję florystykę ślubną i okolicznościową, a także kompozycje do hoteli, restauracji lub na wystawy sklepów. W praktyce nie ma ograniczeń co do miejsca lub okoliczności wykorzystania moich prac florystycznych.

Każdego traktuję indywidualnie. Staram się dowiedzieć co jest ważne, istotne dla klienta, aby móc stworzyć dokładnie to czego oczekuje.